SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hvetlanda GIF
Fotboll

Kontakt

Adress: Box 32

Postadress: 574 21 Vetlanda
 
Telefon: 0383-76 11 11
 
Organisationsnummer: 827500-0712
Swish: 1232374296
 
Kansliets öppettider: Måndag - Fredag 08.00-12.00
Styrelsen

Hans-Inge Ståhlgren

Ordförande

hassestahlgren2@gmail.com

 

Henrik Claesson

Ledamot/kassör

henrik.claesson@in.se

 

Jacob Isacson

Vice ordförande

jacob.isacson.94@gmail.com

 

Anette Hedberg
Sekreterare/kanslist
0383-76 11 11
 

Malin Kardell

Ledamot

malin81johansson@hotmail.com

 

Kenan Huskic

Ledamot

kenan.huskic@outlook.com

 

Roger Roos

Ledamot

rogerroos@telia.com

 

Mathias Elmerstig

Ledamot

mathias.elmerstig@gmail.com

 

Fredrik Folkesson

Suppleant

fredfolk@gmail.com

 

Mikael Karlsson

Suppleant

mikael.karlsson@sanbackens.se

 

Thomas Claesson

Suppleant

thomas.claesson@vea.se

 

 
 
Sociala medier
Verksamhetsannonser
Våra sponsorer